COMET R4/R4 I
Robustní CNC obráběcí centrum s 5 řízenými osami pro obrábění tyčí nebo obrobků vyrobených z hliníku, PVC, lehkých slitin obecně nebo z oceli.Pro tyče o délce do 4 m.
Robustní CNC obráběcí centrum s 5 řízenými osami pro obrábění… Čtěte více
COMET R6 I/R6 HP
CNC obráběcí centrum s 5 řízenými osami pro obrábění tyčí nebo obrobků vyrobených z hliníku, PVC, lehkých slitin obecně nebo z oceli. Má dva provozní režimy: buď v jedné pracovní zóně pro tyče o délce až 7 m nebo ve dvou nezávislých pracovních oblastech.
CNC obráběcí centrum s 5 řízenými osami pro obrábění tyčí… Čtěte více
COMET S4/S4 I
Robustní CNC obráběcí centrum se 4 řízenými osami pro obrábění tyčí nebo obrobků vyrobených z hliníku, PVC, lehkých slitin obecně nebo z oceli.Pro tyče o délce do 4 m.
Robustní CNC obráběcí centrum se 4 řízenými osami pro obrábění… Čtěte více
COMET X4
CNC obráběcí centrum s 4 řízenými osami pro obrábění tyčí nebo obrobků vyrobených z hliníku, PVC, lehkých slitin obecně nebo z oceli.Pro tyče o délce do 4 m.
CNC obráběcí centrum s 4 řízenými osami pro obrábění tyčí… Čtěte více
COMET X6/X6 HP
CNC obráběcí centrum s 4 řízenými osami pro obrábění tyčí nebo obrobků vyrobených z hliníku, PVC, lehkých slitin obecně nebo z oceli. Má dva provozní režimy: buď v jedné pracovní zóně pro tyče o délce až 7 m nebo ve dvou nezávislých pracovních oblastech.
CNC obráběcí centrum s 4 řízenými osami pro obrábění tyčí… Čtěte více
DIAMANT
4-osé CNC obráběcí centrum s pohyblivou portálovou konstrukcí. Určeno pro vrtání, frézování, řezání závitů a řezání v úhlu od 0 ° do 180 ° na tyčích nebo obrobcích z hliníku, PVC, lehkých slitin obecně a oceli.
4-osé CNC obráběcí centrum s pohyblivou portálovou konstrukcí. Určeno pro… Čtěte více
NANOMATIC 384S
Kopírovací router s 2 NC řízenými osami, ideální pro obrábění hliníkových profilů, PVC a oceli do 2mm
Kopírovací router s 2 NC řízenými osami, ideální pro obrábění… Čtěte více
PHANTOMATIC M3
CNC obráběcí centrum s 3 + 1 řízenými osami; vřeteno má automatický systém natáčení nástroje ve 3 pevných polohách, které umožňují zpracování na 3 stranách obrobku.
CNC obráběcí centrum s 3 + 1 řízenými osami; vřeteno… Čtěte více
PHANTOMATIC M4L
CNC obráběcí centrum se 4 řízenými osami
CNC obráběcí centrum se 4 řízenými osami Čtěte více
PHANTOMATIC T3A
CNC obráběcí centrum se 3 CNC řízenými osami
CNC obráběcí centrum se 3 CNC řízenými osami Čtěte více
PHANTOMATIC T3S
CNC obráběcí centrum se 3 nebo 4 řízenými osami, které se používají k opracování tyčí z hliníku, PVC, lehkých slitin obecně a ocelových kusů do 3 mm. Má 4 nebo 8 míst (volitelně) uložení nástrojů
CNC obráběcí centrum se 3 nebo 4 řízenými osami, které… Čtěte více
PHANTOMATIC T3STAR
CNC obráběcí centrum se 4 řízenými osami, které se používají k opracování tyčí z hliníku, PVC, lehkých slitin obecně a ocelových kusů do 3 mm.  Otočný stůl.
CNC obráběcí centrum se 4 řízenými osami, které se používají… Čtěte více
PHANTOMATIC X4
CNC obráběcí centrum se čtyřmi řízenými osami pro obrábění tyčí z hliníku, PVC, lehkých slitin obecně a ocelových kusů do 2 mm tloušťky stěny
CNC obráběcí centrum se čtyřmi řízenými osami pro obrábění tyčí… Čtěte více
PHANTOMATIC X6
CNC obráběcí centrum se čtyřmi řízenými osami pro obrábění tyčí nebo hliníku, PVC, lehkých slitin obecně a ocelových kusů do 2 mm stěny. Automaticky pozicované upínače. Všechny modely mohou pracovat v provedení monopiece a multipiece, s jednou pracovní plochou pro tyče o délce až 7,7 m.
CNC obráběcí centrum se čtyřmi řízenými osami pro obrábění tyčí… Čtěte více
QUADRA L1
CNC 12-osé obráběcí centrum, určené k provádění frézování, vrtání a řezání hliníku a lehkých slitin obecně. QUADRA L1 se skládá z automatického zásobníku nástrojů a systému posuvu pro profily o velikosti až 7500 mm
CNC 12-osé obráběcí centrum, určené k provádění frézování, vrtání a… Čtěte více
QUADRA L2
18-osé CNC obráběcí centrum pro frézování, vrtání a řezání profilů hliníku a lehkých slitin. QUADRA L2 se skládá z automatického zásobníku a systému posuvu pro profily až do délky 7500 mm, doplněné o upínací ústrojí pro upnutí profilu. Díky pohybu chapadla se podavač vrací do své výchozí polohy a zároveň umožňuje nakladači připravit další profil. Frézovací modul, dva řezací moduly a koncový frézovací modul
18-osé CNC obráběcí centrum pro frézování, vrtání a řezání profilů… Čtěte více
SATELLITE XL
5-osé CNC obráběcí centrum s pohyblivou portálovou konstrukcí. Určeno pro frézování, vrtání, řezání závitů a řezání na tyče nebo obrobky z hliníku, PVC, lehkých slitin obecně a ocel
5-osé CNC obráběcí centrum s pohyblivou portálovou konstrukcí. Určeno pro… Čtěte více
SATELLITE XLE
5-osé CNC obráběcí centrum s pohyblivou portálovou konstrukcí a nezávisle pohyblivými upínači. Určeno pro frézování, vrtání, řezání závitů a řezání na tyče nebo obrobky z hliníku, PVC, lehkých slitin obecně a ocel
5-osé CNC obráběcí centrum s pohyblivou portálovou konstrukcí a nezávisle… Čtěte více
SATELLITE XT
5-osé CNC obráběcí centrum s pohyblivou portálovou konstrukcí
5-osé CNC obráběcí centrum s pohyblivou portálovou konstrukcí Čtěte více
SATELLITE XTE
5-osé CNC obráběcí centrum s pohyblivou portálovou konstrukcí, servomotoricky ovládanými upínači a systémem pro rychlou výměnu nástrojů. Stroj je vybaven kotoučem o průměru 500 mm.
5-osé CNC obráběcí centrum s pohyblivou portálovou konstrukcí, servomotoricky ovládanými… Čtěte více